درباره ما

در گذشته تنها را کسب اطلاعات و ارتقاء دانش کتاب بوده است. اما اکنون در کنار کتاب، ویدیوهای منتشر شده در پلتفرم‌های ویدیویی، مقالات نیز اطلاعات مفیدی را به مخاطبان خود ارائه می‌دهند.

انسان امروز به دنبال کسب اطلاعات مفید برای ارتقاء خود می‌باشد، وبسایت‌های فراوانی این اطلاعات را در اختیار آن‌ها قرار میدهند اما کیفیت اطلاعات و تکمیل بودن آن در کمتر وبسایتی یافت می‌شود.

حرفه‌ای بودن اطلاعات و منحصر به فرد بودن آن از خط مشی‌های مجموعه اینطور بوده و هست.

بطور معمول محتوای منتشر شده از کتاب‌های علمی و مقالات برترین سایت‌های بین المللی دستچین شده و برترین مطالب برای انتشار انتخاب می‌گردد.

در برنامه محتوایی مجموعه سعی می‌شود زمانی را به بروزرسانی محتوای منتشر شده اختصاص داد و هر از چند گاهی اطلاعات منتشر شده بازبینی و بروز شود.

اهداف و خط مشی

ما قصد داریم از تکرار مقالات با عناوین مختلف خودداری کنیم و تمام تلاش خود را برای تولید یک محتوای کامل و جامع برای مخاطبان خواهیم کرد.

مجموعه قصد دارد تا بدون انتشار محتوای زرد و اسپم جای پای بزرگان وب فارسی قرار دهد و جایگاه خود را در میان دیگر وبگاه‌های فارسی اثبات نماید.

مسیر انتخاب شده بسیار سخت خواهد بود قطعا مشکلاتی در میان این مسیر برای ما مجموعه پیش خواهد آمد که با تلاش اعضای مجموعه سعی میشود ضعف‌های موجود برطرف گردد.

شروع اینطور

وبسایت اینطور در مهرماه ۱۴۰۱ کار خود را در فضای وب فارسی با هدف ایجاد سایت آموزشی حرفه‌ای رایگان در زمینه‌های مختلف آغاز کرد. در اینطور محتوای آموزشی مختلفی منتشر می‌شود که معمولا ترجمه و یا نگراش نویسندگان و سردبیران مجموعه می‌باشد.

لوگو اینطور
اولین لوگو وبسایت اینطور

اعضای مجموعه

مدیر عامل و سردبیر: حمید رحیمی